Władze

Witold Pawłowski

Członek Zarządu, Dyrektor Generalny

 
prezesWitold Pawłowski ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, a także studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży energetycznej, konsultingu i marketingu. Przed dołączeniem do zespołu CEZ Trade Polska, pracował m.in. na stanowiskach Dyrektora ds. Sprzedaży w Vattenfall Poland Sp. z o.o., Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego w RWE Polska Sp. z o.o.  i RWE Trading Polska Sp. z o.o., Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu w Electrabel Polska Sp. z o.o. oraz Dyrektora Oddziału CEZ, a.s. S.A. Oddział w Polsce.  

Rostislav Diža

Członek Zarządu

 
prezesRostislav Díža  jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie oraz studiów MBA na Nottingham Trent University. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży energetycznej, które zdobywał w międzynarodowym środowisku. Karierę zawodową zaczynał jako Szef Działu Wsparcia Sprzedaży w spółce Severomoravská energetika, a. s., która w 1997 r. stała się częścią Grupy CEZ, gdzie kontynuował swój rozwój zawodowy, pełniąc role managerskie i zarządcze m.in. w akwizycji polskiej oraz bułgarskiej. Obecnie w Grupie CEZ pełni funkcję Dyrektora Rozwoju Biznesu B2C CEZ, a.s., Członka Rady Nadzorczej CEZ Vanzare i CEZ Electro BG oraz Członka Zarządu CEZ Trade Polska.  

David Suttr

Członek Zarządu

 
prezesDavid Suttr jest absolwentem Uniwersytetu Czech Zachodnich w Pilznie, gdzie studiował Inżynierię Matematyczną na Wydziale Nauk Stosowanych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży energetycznej w obszarze obrotu na rynku energii oraz prognozowania zużycia energii elektrycznej.Z Grupą CEZ związany jest od 2005 roku - obecnie w dziale sprzedaży produktów zajmuje się energią elektryczną i gazem ziemny oraz odpowiada za współpracę i komunikację między zespołem sprzedaży w centrali a spółkami zależnymi w Grupie.