Władze

Jaromír Pečonka

Prezes Zarządu

Jaromír Pečonka pracuje w CEZ Group od 2005 roku. Początkowo pełnił funkcje dyrektora finansowego w spółce Elektrorazpredelenie Sofia Oblast i dyrektora finansowego spółki Distribuce Bulharsko. Jako członek zespołu CEZ Bulgaria brał udział w projektach unbundligu i fuzji 3 bułgarskich spółek dystrybucyjnych.

Przed rozpoczęciem pracy w CEZ Group jako kierownik działu finansowego Vítkovice Steel, a.s. i Vítkovice, a.s. brał udział w restrukturyzacji tych spółek. Jaromír Pečonka ukończył kierunek Finanse na Wydziale Ekonomii Wyższej Szkoły Górniczej - Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie. Jest również absolwentem Executive MBA, Thunderbird, The Garvin School of International Management, CMC, gdzie specjalizował się w międzynarodowym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Marek Jaglarz

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju

Marek Jaglarz jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, w zakresie ochrony środowiska, energetyki, zarządzania i finansów.

Swoją karierę rozpoczął w Biurach Projektów „Prodlew", „Hortex", a następnie w Biurze Rozwoju Krakowa. Od 1992 roku był V-ce Prezesem, a następnie Prezes Zarządu MPEC SA w Krakowie. Od 2007 do 2010 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA.

Piotr Koczwara

Członek Zarządu, Manager ds. Zarządzania Majątkiem

Piotr Koczwara jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zawodowo jest związany z elektrownią CEZ Skawina od 1994 roku. Od 2010 roku pełni funkcje managerskie: najpierw jako Manager ds. Zarządzania Zmianami, następnie Manager ds. Zakupów. Od 1 maja 2016 roku sprawuje stanowisko Managera ds. Zarządzania Majątkiem w CEZ Polska. Uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 8 czerwca 2016 roku został powołany na Członka Zarządu CEZ Skawina.