Władze

 

Marek Szymański

Prezes Zarządu, CEO

prezesJest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, wydziału Zarządzania i Marketingu.

Wiedzę i doświadczenie zdobywał w czołowych firmach z branży OZE. Z fotowoltaiką związany od 2005 roku, kiedy został Dyrektorem Zarządzającym w firmie WATT S.A. - producenta kolektorów słonecznych.

W roku 2012 został współzałożycielem spółki OEM Solar Sp. z o.o., w której objął stanowisko Prezesa Zarządu. Od 2017 roku Prezes Zarządu w spółce OEM Energy Sp. z o.o.

Marcin Supernak

Członek Zarządu

zarzadJest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki.
Karierę zawodową rozpoczął w branży automotive, pełnił miedzy innymi funkcję Kierownika Utrzymania Ruchu w spółce Magna NTP S.A. Z branżą OZE związany jest od roku 2010, był odpowiedzialny za technologię produkcji i budowę nowej linii produkcyjnej w firmie WATT S.A.

W roku 2012 został współzałożycielem spółki OEM Solar Sp. z o.o., w której objął stanowisko Członka Zarządu. Od 2017 roku Członek Zarządu w spółce OEM Energy Sp. z o.o.

Jarosław Nycz

Członek Zarządu

zarzadJest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach na wydziale Elektrycznym. Z branżą fotowoltaiczną jest związany od 2009 roku. Swoją karierę rozwijał w Solver Sp. z o.o., na stanowisku  Dyrektora Handlowego.

W 2012 roku dołączył do spółki OEM Solar i objął funkcję Członka Zarządu.

Milan Sewerin

Członek Zarządu

Milan SeverinPosiada ponad 15 lat doświadczenia w branży przemysłowej i obszarze konsultacji międzynarodowych. Przed powołaniem na stanowisko Dyrektora Finansowego w CEZ Polska sprawował funkcję Regionalnego Dyrektora Finansowego w firmie Grafton Europe, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie i nadzorowanie procesów finansowych oraz zespołów operacyjnych działających w Europie, a także wspieranie bieżących przekształceń biznesowych.

Karierę zawodową rozpoczynał jako audytor w PricewaterhouseCoopers w Republice Czeskiej, którą kontynuował w siedzibie firmy w Wielkiej Brytanii. Do jego obowiązków należało m.in.: koordynowanie procesów sprzedażowych, tworzenie strategii rozwojowych oraz zarządzanie relacjami z klientami biznesowymi.

Milan Severin ukończył magisterskie studia ekonomiczne na Uniwersytecie Karola w Pradze oraz studia biznesowe na Uniwersytecie Limburg w Belgii.