Władze

Lech Wojcieszyński

Prezes Zarządu

CEOJest absolwentem Politechniki Poznańskiej na Wydziale Elektrycznym, kierunek Automatyka i Metrologia Elektryczna. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako elektronik w Instytucie Fizyki Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu i kierownik Warsztatu Automatyki i Pomiarów w Zakładach Płyt Pilśniowych i Wiórowych w Czarnkowie.

W 1991 roku został współwłaścicielem i dyrektorem naczelnym Zakładu Automatyki i Aparatury Kontrolno-Pomiarowej METROLOG s.c. Po przekształceniu w kapitałową spółkę prawa handlowego w 2000 roku objął funkcję Prezesa Zarządu, którą sprawuje do chwili obecnej.

Dodatkowo pełnione funkcje: Viceprezes Pilskiej Izby Gospodarczej, prezes Forum Gospodarczego Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, członek Rady Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Poznaniu. Za tę działalność wielokrotnie wyróżniony i odznaczony.

Marek Rachwalski

Członek Zarządu

weUkończył wyższe studia na wydziale Organizacji i Zarządzenia Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze szeroko rozumianych finansów zdobyte zarówno w korporacjach międzynarodowych (m.in. w Grupie Mondi Packaging - w zakładzie papierniczym w Świeciu) jaki i w polskich grupach kapitałowych (w Grupie Boryszew/Impexmetal działającej w branży chemiczno-metalurgicznej, w Grupie CTL Logistics działającej w branży transportu kolejowego oraz w Gdańskiej Stoczni Remontowej).

W Grupie CEZ pracuje od 9 lat. Początkowo kierował działem controllingu w spółkach CEZ Skawina i CEZ Chorzów. Od 4 lat pełni funkcję dyrektora finansowego w należącej do Grupy CEZ spółce Eco-Wind Construction.