Centrum prasowe

2
Luty 2012

Nasze Elektrownie na rzecz bezpieczeństwa dzieci na drogach

„Chcesz po drodze iść bezpiecznie, załóż odblask swój koniecznie" - to tytuł akcji poświęconej bezpieczeństwu dzieci na drodze, zrealizowanej w Szkole Podstawowej nr 24 w Chorzowie oraz w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Gaju. Akcja została przeprowadzona we współpracy z lokalną policją oraz Elektrociepłownią Chorzów ELCHO, a także Elektrownią Skawina.

29
Listopad 2011

Elektrownia Skawina zaprasza dzieci na teatralne Mikołajki!

Z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja Elektrownia Skawina wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Skawina zapraszają dzieci powyżej 7 roku życia do wzięcia udziału w przedstawieniu teatru cieni pt. „Zapach słoni po deszczu". Spektakl odbędzie się już w nadchodzącą niedzielę, 4 grudnia. Bezpłatne wejściówki dla rodziców i ich pociech czekają do odbioru w kasie Basenu Camena.

3
Listopad 2011

Seminarium „Efektywność energetyczna i zarządzanie energią w budynkach wielorodzinnych”

Efektywność energetyczna systemów ogrzewania mieszkań i pozyskiwania ciepłej wody użytkowej a szczególnie możliwości zamiany starych, nieefektywnych rozwiązań technicznych na nowe odpowiadające współczesnym standardom to główne tematy Seminarium dedykowanego zarządcom nieruchomości z terenu Krakowa i Skawiny.

10
Październik 2011

Dzień Drzwi Otwartych 2011 - galeria rysunków dzieci

Prawie 550 osób odwiedziło Elektrownię Skawina oraz Elektrociepłownię Chorzów „ELCHO” w ramach Dnia Drzwi Otwartych. Sobota, 1 października była okazją, by wziąć udział w wycieczce po obu obiektach przemysłowych, posłuchać opowieści przewodników, a w Skawinie dodatkowo zobaczyć prezentację wozu strażackiego, który cieszył się niesłabnącą popularnością. Nie obyło się także bez konkursów dla najmłodszych i wielu upominków.

15
Wrzesień 2011

Dzień Drzwi Otwartych w Elektrociepłowni ELCHO i Elektrowni Skawina

W sobotę, 1 października 2011, Elektrownia Skawina i Elektrociepłownia ELCHO organizują Dzień Drzwi Otwartych.

15
Lipiec 2011

CEZ rozwija produkcję zielonej energii

Czeski koncern energetyczny CEZ coraz prężniej rozwija produkcję zielonej energii. W ramach nowego projektu Biomasa Skawina, realizowanego przez elektrownię Skawina, firma ma zamiar rozbudować dotychczasową instalację o dodatkowe urządzenia, służące przygotowaniu paliwa biomasowego i zwiększeniu produkcji energii odnawialnej.

18
Wrzesień 2010

CEZ sponsorem Klubu Sportowego AKS Chorzów

18 września br. Elektrociepłownia Chorzów Elcho, należąca do czeskiego koncernu energetycznego CEZ, podpisała porozumienie o sponsoringu generalnym Klubu Sportowego AKS Chorzów. Podpisanie umowy miało tym bardziej uroczysty charakter, że przypadło w dniu obchodów Jubileuszu 100-lecia istnienia klubu.

  1  ... 11  12 13  14