Dzień Dziecka w Parku Energii

Najmłodsi mieszkańcy Miasta i Gminy Skawina wraz z opiekunami, a także pracownicy Grupy CEZ
w Polsce zamieszkujący okoliczne miejscowości byli gośćmi zorganizowanego przez CEZ Skawina Dnia Dziecka, który 1. czerwca odbył się w Parku Energii na terenie Błoni Skawińskich.

Wydarzeniu towarzyszyła radosna atmosfera i moc atrakcji. Dużą popularnością cieszyło się malowanie twarzy - najmłodsi mieli możliwość przyozdobienia twarzy rozmaitymi wzorami i maskami ulubionych bohaterów z bajek. Nad prawidłową organizacją atrakcji czuwali doświadczeni animatorzy. Każda osoba miała również szansę na uformowanie własnych, przepięknych baniek mydlanych. Dopełnieniem atrakcji były słodkie przekąski i orzeźwiająca woda z saturatora, która spotkała się z dużym uznaniem gości pikniku. Wydarzeniu towarzyszyły inne atrakcje przygotowane na terenie Błoni Skawińskich przez Urząd Miasta, dzięki czemu najmłodsi mieszkańcy Skawiny i okolic na długo zapamiętają to słoneczne, sobotnie popołudnie.

Park Energii w Skawinie

Park Energii jest szczególnym prezentem od CEZ Skawina dla wszystkich dzieci z rejonu Skawiny i okolic. To plac zabaw położony na skawińskich błoniach, w zacienionej części, tuż obok parku miejskiego. Wyposażono go w różnorodne atrakcje, m.in. ścianki wspinaczkowe, huśtawki, zjeżdżalnie oraz wyciąg linowy. Inicjatywa powstała przede wszystkim po to, aby wyzwalać radość i pozytywną energię.

 

Opublikowany
3
Czerwiec 2019