Kierunek – nowoczesne miasto, czyli CEZ ESCO Polska na IX Smart City Forum

Za nami kolejna, IX edycja jednego z najważniejszych wydarzeń, poświęconych funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast, czyli Smart City Forum, którego partnerem merytorycznym było CEZ ESCO Polska.

Wiosenna edycja była naprawdę imponująca: wzięło w niej udział ponad 600 uczestników oraz 60 prelegentów. W ciągu dwóch dni odbyło się 17 wystąpień, 8 debat oraz zorganizowano 6 stołów eksperckich w innowacyjnej formule round tables.

Aktywny udział w poszczególnych punktach agendy wziął nasz reprezentant CEZ ESCO Polska - Krzysztof Ławrywjaniec, Szef Działu Rozwoju Biznesu i Sprzedaży, przybliżając uczestnikom szeroką gamę rozwiązań z obszaru efektywności energetycznej oraz smart city. Podczas swoich wystąpień przedstawiał formułę ESCO, która pozwala na realizacje inwestycji poprawiających efektywność energetyczną bez udziału środków własnych i spłatą wydatków z uzyskanych oszczędności gwarantowanych w umowie, a także dzielił się doświadczeniem Grupy CEZ w realizacji projektów zarówno w Polsce, jak i na terenie Republiki Czeskiej.

www.cezesco.pl

Opublikowany
25
Kwiecień 2019