CEZ ESCO Polska partnerem wiosennej edycji Smart City Forum

Po raz kolejny, w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących funkcjonowania i rozwoju inteligentnych miast, czyli Smart City Forum. Jednym z partnerów forum jest CEZ ESCO Polska.

Agenda dwudniowego forum (27-28 marca br.) wypełniona jest panelami dyskusyjnymi, sesjami tematycznymi, warsztatami w formule okrągłego stołu oraz nieformalnymi spotkaniami networkingowymi. Wszystkim tym wydarzeniom przyświeca idea wymiany wiedzy, doświadczeń, rozwiązań i projektów, które zmieniają oblicza współczesnych miast w różnorodnych obszarach: od transportu i IT przez ekologię, energetykę, budownictwo aż po medycynę oraz komunikację międzyludzką. W jego trakcie eksperci z różnych dziedzin dyskutują także o najefektywniejszych modelach realizacji określonych inwestycji oraz udzielają informacji odnośnie źródeł finansowania.

W rozmowach tych nie mogło zabraknąć głosu CEZ ESCO Polska, która oferuje szeroką gamę rozwiązań z obszaru efektywności energetycznej oraz smart city. Krzysztof Ławrywjaniec, Szef Działu Rozwoju Biznesu i Sprzedaży weźmie udział w panelu eksperckim oraz sesji round tables, w trakcie których podzieli się doświadczeniem Grupy CEZ w realizacji projektów zarówno w Polsce, jak i na terenie Republiki Czeskiej.

Zapraszamy do aktywnego udziału lub śledzenia relacji z wydarzenia.

Opublikowany
27
Marzec 2019