CEZ ESCO Polska partnerem seminarium Energia dla Chemii

5 grudnia w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie odbyło się seminarium Energia dla Chemii, będące częścią kampanii „Polska Chemia". Partnerem wydarzenia było CEZ ESCO Polska, którego reprezentant Krzysztof Ławrywjaniec, Szef Działu Rozwoju Biznesu i Sprzedaży w pierwszej części spotkania podzielił się z uczestnikami ekspercką wiedzą dotyczącą energooszczędnych rozwiązań możliwych do realizacji w sektorze chemicznym.

W drugiej części seminarium odbyła się debata: „Z czym mierzy się Polska Chemia. Aspekty energetyczne", w którym przedstawiciele największych spółek branży chemicznej oraz administracji państwowej rozmawiali o wyzwaniach związanych z rosnącymi potrzebami energetycznymi, próbując odpowiedzieć na pytanie jakie rozwiązania mogłyby przynieść optymalizację w tym zakresie, a co za tym idzie - także znaczące oszczędności. O gotowych produktach i usługach w tym obszarze mówił ekspert CEZ ESCO Polska, przekonując, że firmy zajmujące się efektywnością energetyczną oraz oferujące finansowanie w formule ESCO są idealnym partnerem do współpracy przy tego typu inwestycjach.

Grudniowe seminarium Energia dla Chemii zgromadziło w Warszawie członków Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego oraz Krajowej Izby Gospodarczej, przedstawicieli administracji publicznej oraz sejmowych i senackich komisji zajmujących się tematami energetycznymi.

Opublikowany
17
Grudzień 2018