Kolejne Dni Drzwi Otwartych już za nami!

Bogata oferta atrakcji i moc pozytywnej energii czekały na wszystkich gości, którzy przybyli na Dni Drzwi Otwartych do CEZ Chorzów (29 września br.) oraz CEZ Skawina (6 października). W obu tych wydarzeniach udział wzięło łącznie ok. 500 osób.

Celem spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie gościom, jak od środka wyglądają nasze zakłady. W trakcie zwiedzania można było prześledzić drogę, jaką przebywają ciepło i prąd zanim trafią do naszych domów. Wszystkie grupy oprowadzali doświadczeni pracownicy Grupy CEZ, którzy z nieskrywaną radością oprowadzali gości po elektrowniach, dzieląc się przy okazji historiami i anegdotami z życia firmy.

Po tradycyjnym zwiedzaniu goście mogli skorzystać z wielu atrakcji. Ratownicy medyczni uczyli zasad pierwszej pomocy, strażacy prezentowali wóz strażacki od środka, a animatorzy malowali dziecięce buzie. Najmłodsze dzieci samodzielnie wykonywały ekoogródki, które na pamiątkę zabrały ze sobą do domów, zaś młodzież dała się porwać wirtualnej rzeczywistości.

Dziękujemy wszystkim gościom.

 

Opublikowany
11
Październik 2018