Nowa siedziba OEM Energy

OEM Energy, spółka wchodząca w skład Grupy CEZ w Polsce, zmieniła swoją siedzibę. Od 16 kwietnia br. znajduje się w budynku ICT Business Center, przy ul. Składowej 17 w Chorzowie.

Wybór i aranżacja przestrzeni wymagały przemyślanego działania. Była to dobra okazja do lepszego rozplanowania przestrzeni biurowej oraz aranżacji biura w sposób korzystny dla pracowników.
Wspólne pomieszczenia biurowe spółek: OEM Energy, CEZ Polska oraz CEZ ESCO Polska zajmują łącznie powierzchnię 450 m² na II piętrze w kompleksie biurowym ICT Business Center. Doskonała lokalizacja biur w ścisłym centrum aglomeracji śląskiej jest istotna z punktu widzenia utrzymywania kontaktów biznesowych z partnerami oraz rozwoju firm.

Spółka OEM Energy jest obecna na polskim rynku od 2011 roku. Do Grupy CEZ w Polsce dołączyła
w 2017 roku. Firma oferuje rozwiązania umożliwiające wytwarzanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Eksperci OEM Energy zajmują się dystrybucją urządzeń z zakresu fotowoltaiki, powietrznych i gruntowych pomp ciepła, kolektorów słonecznych, zbiorników i buforów, a także systemów wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz energooszczędnego oświetlenia LED. Proponowane przez spółkę rozwiązania sprzyjają oszczędności energii oraz są przyjazne środowisku.

Zapraszamy na:

www.oemsolar.pl

Opublikowany
23
Maj 2018