Ruszyła strona internetowa CEZ ESCO Polska

Wystartowała strona internetowa www.cezesco.pl. Można na niej znaleźć najważniejsze informacje na temat spółki, rynku usług służących efektywności energetycznej, a także realizacji projektów poprawiających gospodarkę energetyczną w przestrzeni publicznej i przedsiębiorstwach w formule ESCO.

Witryna www.cezesco.pl z jednej strony informuje o rozwiązaniach oferowanych przez firmę CEZ ESCO Polska, z drugiej natomiast jest narzędziem edukującym rynek. W sekcji „Blog" eksperci spółki wyjaśniają zagadnienia związane z efektywnością energetyczną. Sekcja „O ESCO" to z kolei zbiór najważniejszych informacji na temat realizacji projektów we współpracy z firmami nazywanymi „Energy Saving Company". Użytkownicy znajdą w nich między innymi charakterystykę umów, oferowanych przez tego typu podmioty, w tym kontraktów EPC (Energy Performance Contract), na podstawie których są realizowane i finansowane poszczególne projekty. Odwiedzający stronę będą mogli zapoznać się również z aktualnościami oraz realizacjami wdrożonymi do tej pory przez zespół CEZ ESCO Polska.

Wraz ze stroną internetową zostały uruchomione również profile CEZ ESCO Polska w mediach społecznościowych - na Facebooku oraz Linkedinie.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania zarówno kanałów social media, jak i strony internetowej CEZ ESCO Polska.

Opublikowany
22
Styczeń 2018