Władze

Martin Hančar

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

 

Martin Hančar jest absolwentem kierunków: Elektroenergetyka oraz Współczesne kierunki ciepłownictwa Wyższej Szkoły Technicznej w Brnie.

Swoją karierę rozpoczynał w spółce OKD, a.s., następnie pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Karvinie, Elektrowni EDĚ oraz spółce HTS, a.s. Od 2008 pracuje w strukturach Grupy CEZ jako Dyrektor Generalny w CEZ Skawina.

 

Marek Jaglarz

Członek Zarządu

 

Marek Jaglarz jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, w zakresie ochrony środowiska, energetyki, zarządzania i finansów.

Swoją karierę rozpoczął w Biurach Projektów „Prodlew", „Hortex", a następnie w Biurze Rozwoju Krakowa. Od 1992 roku był V-ce Prezesem, a następnie Prezes Zarządu MPEC SA w Krakowie. Od 2007 do 2010 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA.

 

Piotr Koczwara

Członek Zarządu, Manager ds. Zarządzania Majątkiem

 

Piotr Koczwara jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zawodowo jest związany z elektrownią CEZ Skawina od 1994 roku. Od 2010 roku pełni funkcje managerskie: najpierw jako Manager ds. Zarządzania Zmianami, następnie Manager ds. Zakupów. Od 1 maja 2016 roku sprawuje stanowisko Managera ds. Zarządzania Majątkiem w CEZ Polska. Uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 8 czerwca 2016 roku został powołany na Członka Zarządu CEZ Skawina.

piotr